Orjinal Tester Parfüm Satış Sitesi

  Tester parfümler orjinal parfümlerin numuneleridir parfüm üreticisi firmalar tarafından parfümerilere verilen, müşterilerin parfümü satın almadan önce kokusunu deneyebilecekleri numunelerdir . yani Tester Parfüm = Orijinal Parfüm diyebiliriz.

  Sizlere sunduğumuz tester parfümler hiç kullanılmamış bandrolleri ve barkodları bulunup rafa dahi girmemiş ürünlerdir.

  Tester Parfüm ile Orjinal Parfüm arasındaki Fark Nedir ? 

  Gerçek tester parfümler orijinal parfüm kutularında değil tester parfümler için özel olarak hazırlanmış tester kutusunda olur ve bu kutular orjinal parfüm kutularına göre daha basit ve sade olurlar. 

  Tester parfüm kutularının üzerinde tester, testeur, demoware, demonstrasyon testeur, not for sale gibi yazılar bulunur. Parfüm markalarına göre kutuların üzerinde yazılan yazılar değişkendir.

  Tester parfümlerin şişesi tester olmayan orjinal parfümlerin şişeleri ile aynıdır, şişede bir fark göremezsiniz. Sadece şişe üzerinde veya alt kısmındaki etiketlerinde aynen kutunun üzerindeki gibi tester olduğunu belirten yazılar yazar.

  Orjinal tester parfümü nerede bulacağız ve nasıl alacağız?

  Orjinal tester parfümler parfümerilerde satılamaz çünkü parfümerilere dağıtıcı firmalar tarafından test ettirmeleri için ücretsiz olarak verildiği için bu tester parfümleri satma yetkileri yoktur.

  Orjinal Tester Parfüm Satış Sitesi Parfumerist.com olarak sitemizde bulunan bütün ürünlerin yasal olarak satış seltifikamız bulunmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz markaların distiribütörlerinden sizzler için güvenilir bir şekilde stoklarına getiriyoruz.

  TESTER PARFÜM MODELLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 • KARGO BEDAVA
  ROBERTO CAVALLI EDP TESTER 75 ML
 • KARGO BEDAVA
  Kilian Kissing Edp 100 Ml Tester
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır