Gucci Bloom 100ML EDP Bayan Tester Parfümü

Ürün Kodu: 888

93 Değerlendirme
349.00 TL
Lütfen Bir Seçim Yapınız..
Ücretsiz Kargo
En geç 07 Haziran, 2023 Çarşamba günü kargoda.
Gucci Bloom 100ML EDP Bayan Tester Parfümü

2015’te Gucci’nin başına geçmesiyle tüm moda imparatorluğunu fetheden Alessandro Michele’nin sihirli elleri son olarak kokular dünyasına değiyor. Gucci için ilk parfümü Gucci Bloom’un lansmanına yapan Michele, verdiği özel davete ilham perileri Dakota Johnson, Petra Collins ve Hari Nef ile katıldı. Ünlü parfümör Alberto Morillas’ın da katkılarıyla hazırlanan büyülü koku, pembe porselen şişe içinde yer alıyor. Gucci Bloom’un içinde sümbülteber, yasemin, zambak gibi bilindik notalar yer alırken, özel karışıma ‘’quisqualis indica’’ adındaki  bir hindistan çiçeğinin farklı enstantanesi eklenince kokuyu eşsiz kılıyor.  

Parfümeride ilk kez kullanılan Çin Hanımelisi'nin pudramsı kokusu ile Yasemin tomurcuklarının taze yeşil aroması kokuya imzasını. Sümbülteber ise kokuyu daha şehvet ve daha kadınsı kılıyor!

Kadınların ruhunda çiçek açan özgürlüğün, çeşitliliğin ve canlılığın bir parfümde bütünleşmesi… Gucci Bloom çiçeklere olan tutkudan ortaya çıkan yepyeni bir koku! Sizi çiçeklerle bezeli, bereket ve zenginlikle dolu, uçsuz bucaksız bahçelere götüren cesur bir koku.

Bu Ürünü Alanlar Bunlarıda Aldı!

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır